hakkımızda

İzmir de Tasarım Ajansı olarak, sorumluluğunu aldığımız her işi, kendi işimiz gibi görüp, her şey tamamlanmadan işi teslim etmiyoruz. Zaten böyle de olmalı.

Maalesef insanlarımız, merdivenaltı Web tasarımcılardan çok sıkıntılar çekti. Amacımız, sizler ile güvenilir ilişkiler kurmak, zamanında işi teslim etmektir.

Türkiye’nin her yerine Web Sitesi kurabiliriz.):

SÜREKLİ DESTEK   
 

Tasarımınız tarafınıza teslim edildikten sonra her türlü destek ve yardım tarafımızca ücretsiz yapılmaktadır.Uygun fiyat politikası ve sürekli müşteri memnuniyeti esaslı çalışmaktayız.  10 GB Hosting ve .COM Hediyeli Alanadı ile  Mobil Cihazlarda Kusursuz Görünüm Google Dostu Altyapı.

REKLAM & TANITIM

 Reklamsız bir firma nasıl yeni müşteri bulur yada mevcutta ki müşterilerine kendini nasıl hatırlatır. Gelin bu konuda size yardımcı olalım, oturup konuşalım , en uygun maliyetli reklam argümanlarını belirleyip; işe koyulalım.

” Web Tasarım Sizin Ve Firmanızın Vitrini Olacak, Sizi En Iyi Şekilde Temsil Edecek, Size Kazanç Sağlayacak, Firma Ve E-Ticaret Web Tasarımları Yapıyoruz…”

 

10 Yıldan fazla
Deneyim

Sürekli bağlantıda kalıp , web sitelerini güncel tutarak gerektiğinde sponsorlu facebook ve instagram reklamları ile desteklenmiş bir pazarlama yöntemi konusunda da her zaman yanlarında olmaktayız.

0

tamamlanan iş

0

yıl deneyim

0

çözüm ortağı ekip

0

etkili sonuç

Amacımız

Bizimle çalışmanız size şunları kazandırır :

  • Güvenebileceğiniz bir ekip arkadaşlığı;
  • Web sorunlarınızın hızlıca çözülmesi; 
  • Müşteri ağınızda gözle görülür artış;
  • Kısa ve orta vade de kazanç artışı;
  • İyi bir planlama, iyi bir sonuç;
  • Müşteri memnuniyeti;