Müşteri Yorumları

Yeni açılan spor merkezim için, konu hakkında hiç bir bilgim olmamasına rağmen , beni doğru yönlendirip, en iyi tasarımı yapmıştır. En önemlisi sürekli destek olma konusunda ki titiz davranışı.

Mert Ali Öziş
Firma Sahibi, studiolife.com.tr

İsmim Göktuğ Erşan , ilker bey işine sadık ve sahiplenen birisidir. 4. yıldır birlikteyiz. Saygılı ve nezaket çerçevesinde işlerini yapmakta, umarım birlikte daha uzun yıllar çalışırız.

Göktuğ Erşan
Firma Sahibi, abzyapi.com

Yaklaşık 3 ay sürekli çalışarak gayrimenkul web tasarımımız ve sosyal medya reklamlarımız konusunda elinden geleni yapmıştır. Kendisinden çok memnunuz. başarılar dilerim

Mustafa LAGAP
Firma Sahibi, maxofis.com.tr

4 yıldır bize destek olan , her telefonum da çözüm olmaya çalışan bir arkadaş bir dost , kimi yönlendirdiysem elinden geleni yapmıştır.Olumsuz birşey duymadım hiç ilker kardeşime teşekkürler.

Mahmut Çelik
Firma Sahibi, durubanyo.net

Daha önce web sitemi bir arkadaş yapmıştı. Daha sonra onunla anlaşamadık sitem kapandı ve mağdur oldum. Ancak ilker hemen yetişti ve tüm sorumlarımı 2 günde çözdü , şu anda çalışan bir web sitem var ve herşey yolunda tavsiye ederim.

Sinan Uucan
Firma Sahibi, zeytininsaat.com.tr

Uzun zamandır çalışıyoruz, erman ticaret olarak kendisinden memnunuz, bizi hiç üzmedi ve hep destek oldu inşaat web sitemizi de kendisine yaptırdık, umarım daha uzun yıllar birlikte devam ederiz.

M.Ali Yenimahalleli
Firma Sahibi, ermanticaret.com.tr

Kapı gayrimenkul firmamız için birlikte çalışmaya başladık , sadece web sitesi değil tüm basılı yayınlarımızda bize destek oldu, yönlendirdiği kişiler de kendisi gibi dürüst insanlar gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Mahsun Vural
Firma Sahibi, kapigayrimenkul.com.tr

Birlikte yaklaşık 3 web sitesi yaptık. Hem izmir deki firmamıza hem de antalyadaki firmamıza kendisi sürekli destek sağlayan birisi ve kendini yetiştirmiş birisi güvenerek çalışabilirsiniz

Sezgin Eren
Firma Müdürü, aldoganisi.com.tr

Bir Webtasarımcı mı Arıyorsunuz? Her konuda çözüm olmaya hazırız