Sıkça Sorulan Sorular ?Web tasarım konusunda merak edilenler. Web tasarım konusunda en çok merak ettiğiniz konulara cevap buluyoruz. Sizde sorunuzu iletin cevaplayalım.

Yapılan projeye göre web sitesi tasarım çalışmaları süresi değişmektedir. Standartlar dahilinde Kurumsal Web Tasarım çalışması yaklaşık 1 hafta içerisinde tamamlanabilmektedir. Bu süre içerisinde; web sitesi yönetim paneli ve mobil versiyonu çalışması da yapılmaktadır. Bazı projeler kapsamı itibari ile 1-2 ay sürebilmektedir. Proje yöneticilerimiz yapılan görüşme kapsamında projenin net süresini belirleyerek bilgi vermektedir.

Web tasarımı fiyatı işlenecek içerik, oluşturulacak sayfa sayısı ve yazılacak olan web sitesini yazılımına göre gün hesabı yapılarak fiyatlandırılır. Web sitesi kaç dilli olacağı, SSL olup olmayacağı, özel formlar yazılması durumuna göre fiyata yansımalar yapılmaktadır.

Size sunacağımız hizmet karşılığında belirlenen ücret için %40 ‘ı iş başlangıcında kalanı iş teslimi şeklinde olmaktadır. Kredi kartlı ödeme yapılabilmektedir.

Tüm ödemelerinizi Kredi kartı ile taksitli şekilde ödeyebilirsiniz.

Yaptığımız tüm projelerde içeriğe göre yönetim paneli geliştirerek web sitesini yönetim panelli olarak hizmete açıyoruz. Böylelikle kullanıcı web sitesi üzerinde istediği zaman bize ihtiyaç duymadan güncelleme yapabilir. Eğer müşterimiz web sitesi ile ilgili güncellemeleri bizim takip etmemizi istiyorsa; yine yazdığımız bu yönetim paneli vasıtası ile web sitesi gerekli güncellemelerini biz yapıyoruz.

Yaptığımız web tasarım çalışmalarında SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ile ilgili teknik konulara dikkat ediyoruz. Hatta SEO konusunda çok iddiali davranarak yaptığımız web sitelerinin SEO skoru 100 üzerinden min. 85 puan alabilecek şekilde planlayıp teslim ediyoruz.

Tabi, ister mevcut sitelerinizin sorunlarının giderilmesi yada, yeni bir wordpress tasarım konusunda daima yanınızdayız.

Eğer mevcutta bir alan adı domaininiz varsa DNS yönlendirmesi ile alan adınızı kullanabiliriz, Eğer domain seçmediyseniz henüz , size en uygun www.FİRMAİSMİ.com olarak birlikte karar verip tasarım aşamasına geçebiliriz. Ayrıca Veridyen Bilişim ve Güzel Hosting firmalarında sunucu kullanımı yapılmaktadır.

Com.tr alan adları 2 şekilde satın alınabilinir. 

 

  • Firma son 6 aylık faaliyet belgesi
  • Marka tescil başvuru formu

Tr yetkili com.tr alan adı kuruluşu olan METUNİC ten sizin adınıza üyelik açılıp ilgili başvuru yapılmaktadır.

Müşterilerimizin isteği doğrultusunda whatsapp , mobil telefon arama , canlı destek modül entegrasyonları ücretsiz kurulmaktadır.

Online satış yapmak isteyen müşterilere öncelikle satış yapabilecekleri web portalının satın alma işlemi yapılır. Daha sonra belirlenen domain için kurulum aşamasına geçilir, tüm eticaret sitelerimiz türkçe yönetim panellidir.Müşterilerimize uzaktan panel eğitimi de verilmektedir.Sonraki aşamada sanal post entegrasyonu için Paytr firması ile olan sözleşme aşamasına geçilir.tüm bu süreçlerden sonra ürün yükleme işlemlerine başlanır. İlk 10 ürün birlikte girilir, diğer ürünler müşteri tarafından girilmektedir. Tüm e ticaret sitelerine SSL güvenlik sertifikası kurulumu yapılmaktadır.

Her sitenin kendi yönetim paneli üzerinde siparişlerinizi görme imkanı vardır. Ayrıca her sipariş size mail olarak gelmektedir. Bunun yanında sanal post firması kendi paneli üzerinden de siparişleri görebilmekteyiz.

İnfo veya diğer maillerden 3 adete kadar kendi sunucularımızda çalışabilmektedir. Ancak çoklu mail ihtiyaçlarında Natro firmasının mail serverları ek ücret karşılığında kurulabilmektedir.

TÜM SORULARINIZI YANITLAYALIM

Tasarım süreçleri yada fiyatlandırma ile ilgili sorularınız için bizi hemen arayın …